MÁTE PROJEKT, SE KTERÝM BYCHOM VÁM MOHLI POMOCI?

Napište nám

Vážení obchodní partneři a přátelé,
rádi bychom Vám představili firmu ELEKTROSVIT Svatobořice, a. s., tradičního českého výrobce elektrických svítidel s více než stoletou tradicí.

Původní výrobní závod byl vybudován panem Jindřichem Wiktorinem už v r. 1906 v blízkosti železniční trati v obci Svatobořice-Mistřín, asi 50 km od města Brna v centru jižní Moravy. Od r. 1950 byl závod součástí skupiny Elektrosvit. V roce 1993 se tehdejší pobočný závod transformoval na státní akciovou společnost ELEKTROSVIT Svatobořice, a. s. Od r. 2002 jsou akcie společnosti v držení soukromých vlastníků.

Podle účelu použití vyrábíme svítidla pro venkovní osvětlení komunikací, parků a sadů, dále svítidla průmyslová, interiérová, speciální a světlomety. Specialitou našeho výrobního programu jsou nevýbušná svítidla určená do prostorů s nebezpečím požáru a výbuchu (Ex), jako jsou doly s výskytem plynu, chemické provozy, kompresorové stanice, těžba a zpracování ropy a zem­ního plynu, jaderné, tepelné a vodní elektrárny, lakovny, papírny, mlýny apod. Nabízený sortiment svítidel včetně příslušenství je na vysoké technické úrovni dané dlouholetou tradicí a soustavnou modernizací.

Pro zajištění ucelené dodávky osvětlovací techniky nabízíme mimo výrobní program naší firmy také světelné zdroje, elektrické osvětlovací stožáry, výložníky a další potřebné doplňky, včetně úprav výrobků dle přání zákazníka, barevného provedení nebo výroby svítidel na zakázku.

Na našich CNC strojích (soustruh, hydraulický ohraňovací lis HACO, frézka, vyvrtávací centrum); vrtání, svařování, bodování, frézování a lisování, povrchové úpravy práškovými barvami.

Elektrosvit, a. s. se snaží vycházet vstříc požadavkům zákazníků neustálou inovací sortimentu s cílem zlepšení technických parametrů, zvýšení spolehlivosti, životnosti, krytí a snížení spotřeby elektrické energie se současným zlepšením designu a s ohledem na ekologické aspekty výroby. Jsme zapojeni v systému společnosti EKO-KOM, kte­rá zajišťuje sdružené plnění povinností zpětného odběru a využití odpadu z obalů (klientské číslo EK-F06020595).

Na veškerá svítidla, která standardně vyrábí ELEKTROSVIT Svatobořice, a. s., jsou vystavena prohlášení o shodě dle platné legislativy. Zároveň jsou svítidla vyráběna ve shodě s evropskými normami ČSN EN. Certifikaci nevý­bušných svítidel zajišťuje AO 210 – FTZÚ Radvanice v souladu s požadavky mezinárodní normy ATEX 2014/34/EU. Pro východní trhy jsou vydány certifikáty EAC pro vývoz výrobků do celní unie (Rusko, Bělorusko, Kazachstán). Od roku 2001 je naše firma držitelem certifikátu řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2016 od firmy TÜV CZ. Značku „ELEKTROSVIT“ máme chráněnu ochrannou známkou Úřadu průmyslového vlastnictví pod č. 251515.

Obchodní oddělení klade velký důraz na splnění veškerých požadavků zákazníka. Současné obchodní aktivity jsou orientovány především na český trh prostřednictvím smluvních velkoobchodních partnerů, montážních firem zabývajících se investičními celky na klíč, projekčních kanceláří. Exportní aktivity směřují hlavně na trh Slovenska, a do zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy, EU a Středního východu.

Firma se prezentuje na tuzemských i zahraničních veletrzích a na pravidelných odborných seminářích tematicky zaměřených na světelnou techniku. Projektantům i všem obchodním partnerům poskytujeme zdarma návrhy pro vnitřní a vnější osvětlovací prostory. Pravidelně pořádáme školení, poskytujeme poradenství v oboru světel­né techniky.

Veškeré doplňující informace o naší firmě, nabízeném sortimentu, dodacích lhůtách, obchodních podmínkách, rabatech apod. naleznete na firemním webu www.elektrosvit.cz. Zveme touto cestou všechny zájemce k navázání kontaktu, ať už osobního či písemného. Těšíme se na další úspěšnou spolupráci se všemi obchodními partnery!

Certifikáty

Dosavadní reference

ZOBRAZIT VŠECHNY REFERENCE

Reference spokojených zákazníků

Logo Duslo
Spolupráca na profesionálnej úrovni

Na osvetlenie prevádzky výroby čpavku sme zakúpili svietidlá 541 33 04 Ex a svietidlá 511 7 02 Ex. Tieto svietidlá sú spoľahlivé masivné a vyhovujú aj do výbušného prostredia s nepretržitou prevádzkou. Sme veľmi spokojný.

Duslo, a.s.
Logo Calipso
Letište LPH Praha

Pro osvětlení depa stáčení autocisteren LPH letiště Praha bylo použito 24ks nevýbušných výbojkových svítidel Elektrosvit. Tato svítidla svou robustní konstrukcí a provedením plně vyhovují provozu ve kterém jsou použita.

Callipso Elektro
Logo Hexion
Lepší viditelnost!

Pro osvětlení uhelného bunkru v naší energetice jsme použili nevýbušná svítidla ORION LED jako náhradu za klasická výbojková osvětlovací světla. Po instalaci nových LED svítidel se výrazně zlepšila viditelnost v uhelném bunkru.

Hexion, a.s.
Logo Gascontrol
MINEX / Typ 5113701

Pro osvětlení depa stáčení autocisteren LPH letiště Praha bylo použito 24ks nevýbušných výbojkových svítidel Elektrosvit. Tato svítidla svou robustní konstrukcí a provedením plně vyhovují provozu, ve kterém jsou použita.

GASCONTROL, společnost s r.o.
Logo Hornonitrianske bane
Referencia k svietidlám MINIMINEX LED, typ 5914001

Uvedený typ svietidla v prevažnej miere využívame na osvetlenie priestorov stenových porubov, banských prevádzkarní a pohonov pásových dopravníkov v banskom prostredí s nebezpečím výbuchu metánu.

Hornonitrianske bane Prievidza, a.s.

Významní partneři

Mezi naše významné partnery patří, např.:

Napište nám

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností, nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Rádi vaše otázky zodpovíme.

  JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  EMAIL*
  TELEFON

  PŘEDMĚT

  JAK VÁM POMŮŽEME?