Naše společnost ELEKTROSVIT Svatobořice, a.s. rozšiřuje svůj obchodní tým o pozici:

Obchodní zástupce pro prodej světelné techniky a příslušenství

Požadujeme:

  • Obchodního ducha
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Základní znalosti práce s MS Office
  • Znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, konstruktivní přístup, schopnost sebereflexe
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Výuku angličtiny
  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • Aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
  • Vytváření nabídek a technických řešení pro zákazníky
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Zajištění obchodní i technické podpory zákazníků
  • Aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků
  • Podpora obchodního oddělení

V případě Vašeho zájmu svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem zašlete na email: rajsigl@elektrosvit.cz.

Kontaktní osoba: Robin Rajsigl

GSM: +420 725 920 835